Właścicielem i założycielem firmy FELCYN-NIERUCHOMOŚCI jest Katarzyna Sikora-Felcyn.

Z rynkiem nieruchomości jest związana od 2002 roku, kiedy rozpoczęła pracę jako rzeczoznawca majątkowy. Przez szereg lat zajmowała się wyceną różnego typu nieruchomości – począwszy od mieszkań, działek czy domów – a skończywszy na zakładach pracy czy obiektach handlowych. Od ponad 15 lat działa na rynku wynajmu i zarządzania, a obecnie zajmuje się również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Zaangażowanie, pasja i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki sprawiają, że swobodnie porusza się w tematyce nieruchomości. Każdemu klientowi oferuje indywidualne podejście, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów prawnych i finansowych związanych z obrotem nieruchomościami.

Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami: 22887.

Firma FELCYN-NIERUCHOMOŚCI świadczy kompleksowy wachlarz usług w zakresie kupna, sprzedaży oraz najmu wszelkiego typu nieruchomości. Zapewnia rzetelną weryfikację stanu prawnego nieruchomości, przygotowuje atrakcyjną ofertę prezentowaną w internecie, oferuje pomoc w negocjacjach, pomaga w dopięciu wszelkich formalności niezbędnych do finalizacji umowy, służy doradztwem.

Współpracuje z najważniejszymi portalami branżowymi, dzięki czemu oferty Klientów docierają do ogromnej ilości potencjalnych Nabywców.

CERTYFIKAT DO POLISY