REFERENCJE
Pani Katarzyna pomogła wynająć mieszkanie dla mojej rodzimy z Ukrainy, i dostać pozwolenie od właściciela mieszkania na pobyt z pieskiem. Cały proces (pokazania mieszkania, wyjaśnianie umowy, zawarcie umowy i przekazanie mieszkania) był zorganizowany/zrobiony przez Panią Katarzyną na wysokim poziome profesjonalizmu i w przyjemnej atmosferze! Wynajmujący i najemca czuł się opiekowany i zabezpieczony przy podpisywaniu umowy i odbieraniu mieszkania! Z pewnością polecam skorzystać z usług Pani firmy przy wynajęciu mieszkania.

Пані Катажина допомогла мені винайняти квартиру для моєї родини з України, які приїхали до Польші із-за війни, та також допомогла отримати від власника квартири дозвіл на проживання з собакою. Весь процес (показання квартири, роз’яснення договору, підписання договору та передача квартири) пані Катажина організувала на високому рівні професіоналізму та в приємній атмосфері! Орендодавець і орендар чули турботу, спокій та захищеність під час підписання договору та отримання квартири! З певністю рекомендую скористатися послугами компанії агенції пані Катажини при оренді квартири.

Ira


Współpraca z Panią Katarzyną to czysta przyjemność. Korzystałam z usług biura dwukrotnie. Pierwszy raz kilka lat temu podczas sprzedaży mieszkania, a obecnie przy wynajmie mieszkania. W obu sprawach pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie i przejęcie wszystkich obowiązków (od początku do zakończenia transakcji). Na bieżąco byłam informowana o każdym detalu. Jestem pod wrażeniem rzetelnie przygotowanej umowy najmu, w której została zawarta każda moja uwaga. Wszystko z dbałością i troską o dobro klienta. Serdecznie polecam współpracę z biurem Felcyn.

Żaneta Więckowska


Polecam! Konkretna Pani która zadbała o klienta. Sprawna i rzeczowa współpraca. Pozdrawiam.

Mateusz Lewikowski


Korzystaliśmy z usług Pani Katarzyny przy zakupie działki. Konkretnie, merytorycznie, do celu. Zdecydowanie polecam.

Anna Myślińska


Sprawnie przeprowadzona niełatwa transakcja kupna działki zdalnie – pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam gorąco!

Futryk Pluszynski


Zdecydowanie polecam 🙂 Pełen profesjonalizm ze strony Pani Katarzyny, która sprawnie przeprowadziła proces sprzedaży działki – a wcześniej znalezienia odpowiedniego klienta. Duża wiedza – i biegłe poruszanie się we wszystkich procedurach związanych z załatwianiem dokumentów w kolejnych urzędach pozwoliło szybko i “bezboleśnie” zakończyć sprawę sukcesem – nie wspominając o tym, że sam mogłem się wiele nauczyć o zawiłościach związanych ze sprzedażą nieruchomości. Od początku miałem poczucie, że Pani Katarzyna dba o moje interesy – ale jednocześnie jest “fair” wobec tej drugiej strony, dbając o to aby cały proces dla obydwu stron był przejrzysty i aby obydwie strony były o wszystkim dokładnie poinformowane.

Grzegorz Teleżyński


W porównaniu z innymi sytuacja była inna: mieszkając daleko poza granicami Polski chciałem wynająć mieszkanie. Dodatkowo zaczął się obecny kryzys. Mimo tych trudności Pani Katarzyna w więcej niż profesjonalny sposób dopilnowała wszystkich formalności. Jej zaangażowanie wykroczyło daleko poza usługę, w mojej opinii była to szczera, życzliwa pomoc. Dziękuję bardzo i polecam innym.

Mirosław Wywiał


Profesjonalnie podejście do klienta. Dobry kontakt. Pani potrafi pomóc załatwić wszystkie formalności potrzebne przy zawarciu umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Jak najbardziej polecam wszystkim!

Mały Siłacz


Profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona transakcja. Doskonały i miły kontakt. Jak najbardziej polecam wszystkim!

Elżbieta Chmielewska


Pełen profesjonalizm ze strony Pani Katarzyny. Doskonały kontakt (telefoniczny jak i mailowy), obsługa, życzliwość oraz pomoc przy wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości. Zdecydowanie polecam.

Paweł Suwisz


Polecam obsługę w firmie Felcyn-Nieruchomości, bardzo dobra, profesjonalna obsługa przy sprzedaży działki. Świetny kontakt z Panią Katarzyną, która jest bardzo dyspozycyjną i cierpliwą osobą. Od zawarcia umowy do transakcji sprzedaży działki Pani Katarzyna przez cały była bardzo pomocna, jak również pilnowała wszelkich formalności dot. sprzedaży.

Hania


Świetna współpraca przy zakupie działki. Pani Katarzyna niestrudzenie odpowiadała na wszystkie pytania niedoświadczonego kupującego i przeprowadziła nas przez nie najłatwiejsza transakcje bezproblemowo i z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie polecam!

K


Doskonała obsługa! Komunikacja świetna i bardzo detaliczna. Pani Katarzyna odpisuje szybko a kontakt jest dostępny tak telefoniczny jak i mailowy. Dostaliśmy wszelkie informacje dotyczące działki błyskawicznie i otrzymaliśmy wiele innych, cennych rad i wskazówek. Zdecydowanie polecam.

Adam Rzymowski


Polecamy współpracę z Panią Katarzyną.

Agnieszka Majorek


Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Krzysztof Laskowski


Jak najbardziej polecam współpracę z panią Katarzyną. Po wielu kłopotach w urzędach z dokumentami, gdyby nie pani Katarzyna to bym chyba rezygnował ze sprzedaży działki ale wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Mirosław Gogacz


Powiem krótko. Profesjonalnie, miło i przede wszystkim bardzo pomocnie na każdym etapie przeprowadzania czynności związanych z zakupem działki. Pozdrawiam Panią serdecznie 🙂

Konrad Gabiec


Serdecznie polecam współpracę z Biurem Felcyn-nieruchomości oraz Panią Katarzyną. Wszystko sprawnie, rzetelnie i na czas. Bardzo dobry kontakt z klientem i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Paulina Lenkiewicz


Sprzedaż działki w profesjonalny sposób. Zaangażowanie do końca, pełna informacja. Serdecznie polecam to biuro nieruchomości.

Benedykt Kałduński


Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie za pomoc. Dzięki jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi udało nam się kupić działkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Panią Katarzynę całej strony formalnej. Przez cały czas była bardzo pomocna. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Katarzyną Felcyn.

Krzysztof Wl


Bardzo dobry kontakt, skutecznie i profesjonalnie przy transakcji sprzedaży działki

Dawid Janowski


Polecam współpracę z Panią Katarzyną, skutecznie prowadzone walka z urzędami :), zaangażowanie i dokładność.

Zbigniew Kleniewski


Fachowa pomoc i sprawny kontakt, a przy tym bardzo sympatyczne podejście. Dzięki zaangażowaniu Pani Katarzyny zakup działki był czystą przyjemnością, polecam!

Agnieszka Cz.


Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście i duże zaangażowanie – wszystkie te cechy powodują, że współpraca z Panią Katarzyną to prawdziwa przyjemność, a transakcja jest przeprowadzona skutecznie i świadomie. Polecam!

Michał Kulczycki


Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Kasią w zakresie zakupu działki. Jest osobą kompetentną, konkretną. Otrzymywaliśmy wszystkie potrzebne nam informacje/dokumenty w bardzo szybkim czasie. Dzięki temu udało się nam sprawnie sfinalizować transakcję. Bardzo dziękuję, polecam

Agnieszka


Jesteśmy bardzo zadowoleni z pełnego zaangażowania w sprawie zakupu działki. Otrzymaliśmy dużą pomoc w załatwieniu wszelkich spraw. W miłej atmosferze dokończyliśmy transakcje dlatego polecamy Panią Katarzynę, która w profesjonalny sposób pomoże każdej osobie.

Andrzej. W


Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Katarzyny udało nam się kupić działkę w Borkowie. Nie mieszkamy w Polsce zatem zorganizowanie przeglądu ofert na rynku następnie oglądania wybranych działek i wreszcie dogrania całej transakcji zakupu wymagało wiele pracy i przede wszystkim kunsztu organizatorskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia transakcji od jej początku do samego końca. Pani Katarzyna na bieżąca odpowiadała na nasze zapytania i wątpliwości, służyła fachową radą i była z nami w kontakcie. Gorąco polecamy także w przypadku transakcji “na odległość”!

Rafał Gadomski


Gorąco polecam Panią Kasię i jej firmę do pomocy w sprzedaży bądź zakupie nieruchomości. Współpracowałem z wieloma pośrednikami którym powierzyłem sprzedaż mojej działki, jednakże takiego zaangażowania jak i profesjonalizmu nie wykazał nikt. Jeszcze raz gorąco polecam a zarazem dziękuję Pani Kasiu 🙂

MAREK


Polecam, profesjonalne podejście i pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakupem działki.

Magda


Super obsługa, duże zaangażowanie, wytrwałość i pomoc, oraz znajomość zagadnień związanych z tematem sprzedaży nieruchomości. Polecam wszystkim.

Leszek


Profesjonalne podejście. Bardzo sympatyczny kontakt. Fachowa pomoc w przeprowadzeniu transakcji. Polecam w 100%.

Mariusz Furmaniak


opinie Google
opinie Trójmiasto.pl